Naujas Erasmus+ projektas Gytarių progimnazijoje

Šiaulių Gytarių progimnazija.

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijoje įsibėgėja dar vienas Erasmus+ projektas R.E.P.O.V.E.R. , kurio tikslas – gausinti, gilinti žinias apie tvarią gyvenseną. Drauge su Italijos, Graikijos, Turkijos, Lenkijos mokyklų komandomis viso projekto veiklose, susitikimuose kalbėsimės, ieškosime būdų, kaip kurti sveikesnį, švaresnį, tvaresnį pasaulį bei šią patirtį perduoti, skleisti savo šalyse.

Sausio 22-26 dienomis į parengiamąjį susitikimą Romoje buvo sukviestos visų šalių šio projekto dalyvių mokyklų komandos.

Malonu buvo vieniems kitus pamatyti gyvai, ne per kompiuterio ekraną, susipažinti, pabendrauti. Mūsų progimnazijai atstovavo projekto vadovė anglų kalbos mokytoja Natalija Abrosimova, direktorius Rimtautas Pečeliūnas ir karjeros specialistė Rita Blaževičienė.

Užsiėmimuose buvo aptarta projekto vykdymo tvarka, veiklos, kelionių grafikai, numatyti darbai ir jų atsiskaitymo būdai, lūkesčiai ir norai. Jau detaliau kalbėjomės apie projekto temas: apie ekosodininkystę, atsinaujinančios energijos panaudojimą, apie taupų ir protingą maisto naudojimą, apie saikingą pirkimą ir antrąjį daiktų, rūbų „gyvenimą“. Tai ir yra šio projekto šalių dalyvių prioritetinės sritys.

Na, žinoma, privalėjome ir radome laiko pamatyti ir nuostabiąją Romą, kur istoriją primena kiekviena aikštė, gatvė, fontanas, pastatas. Nesvarbu, tu Romoje pirmą ar dešimtą kartą – ji nuostabi, stebinanti grožiu, spalvomis, džiuginanti skoniais ir žmonių nuoširdumu. Tikrai norisi čia dar sugrįžti kaip turistui.

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Užs. Nr. 526429

          gytariu