Juliaus Janonio gimnazijos abiturientui – bronzos medalis Nacionaliniame geografijos žinių konkurse

Gimnazijos nuotr.
Nacionaliniame konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos abiturientas Domantas Jankaitis iškovojo bronzos medalį.

 

 

Nacionaliniame 6-12 klasių mokinių geografijos konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, kuris vyko Vilniuje, tarptautinės turizmo parodos „ADVENTUR 2024“ metu, Šiaulių Juliaus Janonio abiturientas Domantas Jankaitis (IV d klasė) užėmė III vietą ir iškovojo bronzos medalį!

Tokio lygio konkursas Lietuvoje organizuotas devintą kartą, į jį pakviesta daugiau kaip 1000 moksleivių. Konkursą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir LITEXPO parodų rūmai, idėjos autorius ir vertinimo komisijos pirmininkas – mokyklinių geografijos vadovėlių autorius Rytas Šalna.

Konkurso tikslas – populiarinti geografijos dalyką, ugdyti moksleivių geografinį raštingumą ir sudaryti jiems galimybę pasivaržyti bendraamžių tarpe. Konkurso apimtis – 30 vaizdinių interaktyvių užduočių, susijusių su Lietuvos ir pasaulio vietovių geografija, istorija, turizmu, kultūra, gamtos objektais.