Janoniečių tėveliams – kūrybinės veiklos ir paskaitos

Gimnazijos nuotr.
Chemijos laboratorijoje tėveliai su gera nuotaika mokėsi išgauti vandenilio dujas.

 

Gruodžio 7 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje vyko Atvirų durų diena gimnazistų tėveliams. Buvo pasiūlyta dešimt įvairių veiklų – kūrybinės edukacijos, praktiniai užsiėmimai, paskaitos, ekskursijos ir kt., iš kurių kiekvienas galėjo pasirinkti dalyvauti bent dviejose.

Tėveliai buvo aktyvūs: dalyvavo užsiėmime chemijos laboratorijoje ir mokėsi išgauti vandenilio dujas, kūrė stilizuotą kalėdinę eglutę, rinkosi pagalbos specialistų parengtus užsiėmimus apie paauglio psichologiją, mokinio motyvaciją, kaip padėti vaikui renkantis karjerą, kaip svarbu rasti laiko sau ir šeimos nariams. Domėjosi gimnazijos istorija, muziejaus veikla, klausėsi Molio studijoje repetuojančios grupės dainų, grožėjosi gimnazistų meno kūriniais, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po gimnaziją ir prisidėjo prie gimnazijoje organizuojamos kepinių dienos „Skonėkimės gerumu“ akcijos, skirtos Vaikų dienos centrams.

Dėkojame gimnazijos mokytojams, klasių vadovams, mokiniams ir pagalbos specialistams, parengusiems užsiėmimus, taip pat gimnazistų tėveliams, aktyviai dalyvavusiems veiklose.