Janoniečiai Šiaulių ligoninėje susipažino su gydytojo profesija

Šiaulių Respublikinėje ligoninės medikai supažindino janoniečius su gydytojo profesija, ligoninės skyriuose teikiamomis paslaugomis.

 

Lapkričio 25 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos I-IV klasių gimnazistai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su gydytojo profesija Šiaulių Respublikinėje ligoninės Chirurgijos, Reabilitacijos, Akušerijos, Krizių intervencijos, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos, Patologinės anatomijos skyriuose bei Širdies ir kraujagyslių centre. Ligoninės administracija ir medicinos personalas supažindino su teikiamomis chirurgijos, abdominalinės chirurgijos, proktologijos, angiochirurgijos paslaugomis, mokiniai galėjo stebėti medicinines reabilitacijos paslaugas, kaip atliekami laboratorinės diagnostikos tyrimai, apžiūrėjo ligonių gyvybines funkcijas palaikančią modernią šiuolaikinę medicinos įrangą. Krizių intervencijos, priėmimo, konsultacijų skyriuje susipažino su teikiamomis stacionarinio gydymo, ambulatorinės bei dienos stacionaro paslaugomis. Širdies ir kraujagyslių centre mokiniai stebėjo diagnostinius neintervencinius ir intervencinius tyrimus, apžiūrėjo modernią šiuolaikinę medicinos įrangą.

Dėkojame už jaunimui suteiktą galimybę susipažinti su chirurgo, anesteziologo, akušerio, reabilitologo, psichiatro profesijomis. Mokiniai patyrė ne tik naujų įspūdžių – sustiprėjo jų profesinė motyvacija. Jauni žmonės sutiko profesionalius gydytojus, pasišventusius savo veiklai, tobulėjančius pasirinktoje srityje, puikiai bendraujančius ir su pacientais ir su būsimaisiais kolegomis. Už bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame Šiaulių Respublikinės ligoninės administracijai, gydytojams, vyr. slaugos administratorei Sigitai Klimavičienei – už skirtą laiką bei sklandų vizito suorganizavimą.

Šiaulių Respublikinėje ligoninės medikai supažindino janoniečius su gydytojo profesija, ligoninės skyriuose teikiamomis paslaugomis.