Janoniečiai patraukė į žygį Vainagių pažintiniu taku

Brigitos CINKUTYTĖS nuotr.

Rugsėjo 23 dieną didžiulis būrys I-II klasių gimnazistų, tėvelių, mokytojų, mokyklos darbuotojų, klubo „Sportas JJG“ savanorių patraukė į Vainagius – sveikatingumo šventę “Olimpinis ruduo 2023”.

Nors visą savaitę buvo gražus oras, bei lepino saulės spinduliai, šeštadienį stipriai lijo, tad ėjome į žygį per lietų. Tačiau buvo visai smagu. Grįžę valgėme karių išvirtos košės.

Gimnazijos mokiniai sukorė daug žingsnių, kuriuos skaičiavo žingsnių iššūkių programėlė, bandė kuo išradingiau atlikti paskirtas užduotis.

Nors oras buvo prastas, dalyviai nestokojo geros nuotaikos, šypsenų. Po žygio visi besišnekučiuodami vaišinomės kareiviška koše bei arbata. Už renginį norime padėkoti mūsų gimnazijos bendruomenei bei rėmėjams “Žaidimų tunelis”, “S-sportas”, bei Krašto apsaugos savanoriams.

Žygis buvo skirtas žymaus šiauliečio ir buvusio janoniečio Olego Truchano, keliautojo, fotografo bei gamtosaugininko 100 metų jubiliejui, Kartą buvo sumastęs su keliais draugais pėsčiomis nueiti iki Palangos. Idėją įgyvendino: išėjo į žygį penktadienį po pamokų, o pirmadienį nepavėlavo į pirmą pamoką. Kaip įrodymą parsivežė šiek tiek Baltijos krantų smėlio, kuris dabar yra mūsų gimnazijos geografijos kabinete – jame sukaupta didžiulė smėlio iš įvairių pasaulio šalių paroda.