Janoniečiai apdovanoti Lietuvos moksleivių Finansų olimpiadoje

Nuotraukoje, iš kairės: Lietuvos finansų olimpiados 2022 finalininkai Adomas Jablonskas, IV a, Adomas Dzidolikas, IV c, Odeta Morkūnaitė, III e ir ekonomikos ir verslumo mokytoja Aurelija Šmitienė.

 

Gruodžio 2 dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto Finansų inžinerijos katedra kartu su partneriais į finalinį Lietuvos Finansų olimpiados 2022“ etapą pakvietė moksleivius iš 54 šalies gimnazijų. Šioje olimpiadoje dalyvavę Juliaus Janonio gimnazijos gimnazistai Odeta Morkūnaitė, III e, Adomas Jablonskas, IV a ir Adomas Dzidolikas, IV c, buvo apdovanoti pagyrimo raštais, suvenyrais ir puikia ekskursija po Pinigų muziejų. Olimpiados rezultatų aptarimas ir apdovanojimų ceremonija vyko Verslo centre „K29”.

Kol mokiniai sprendė užduotis, jų mokytojai turėjo galimybę dalyvauti kvalifikacijos kėlimo kursuose. Šiais metais buvo pasirinkta itin aktuali ir plačiai diskutuojama tema „Investavimo svarba augančios infliacijos metu“.

Lapkričio 7-12 dienomis Vilniuje vykęs pirmasis „Lietuvos Finansų olimpiados 2022“ turas 9-12 klasių moksleiviams buvo itin populiarus – dalyvauti jame užsiregistravo 965 šalies moksleiviai, kurie turėjo galimybę užduotis spręsti nuotoliniu būdu. Į olimpiados finalą buvo pakviesta 116 moksleivių, surinkusių nuo 31 iki 48 balų iš 50 galimų.

Daugiau: faktoringas