Gytariečių nauja patirtis Ispanijoje

gytariu
Kovo 14-18 d. Šiaulių Gytarių progimnazijos komanda dalyvavo projekto Erasmus+ Green Life dalyvaujančių šalių antrame susitikime, kuris vyko Ispanijoje, Granados mieste.

Mokyklos direktorius Rimtautas Pečeliūnas, anglų k. mokytojos Natalija Abrosimova ir Rima Pečiulienė, 7-8 kl. mokiniai A. Vitkevičius, V. Orlauskas, G. Steponavičius ir T. Musiejukas buvo šiltai sutikti Granados Mercedarias kolegijoje, čia susitiko visos 6 projekte dalyvaujančių šalių komandos. Ispanai supažindino su savo mokyklos erdvėmis, komandos pasidalino atliktais namų darbais-pristatytos išvados po apklausos apie aplinkosauginį sąmoningumą ir prezentacijos apie šalių fauną ir florą. Vizito pas Granados merą metu buvo pasidžiaugta šalių bendradarbiavimu gilinantis į svarbias aplinkos problemas. Viešnagės Ispanijoje metu teko dalyvauti įvairiose projekto veiklose mokykloje: vyko sodininkystės pamoka, higienos pamoka laboratorijoje, sveiko maisto gaminimo pamokoje mokiniai gamino ir ragavo tradicinę ispanišką sriubą gazpacho. Taip pat buvo daug fizinės veiklos sporto komplekse, kur profesionalūs treneriai pakvietė smagiai pasportuoti salėje. Teko nemažai paplušėti kopiant į Los Cahorros del Rio Monachil kalną, įveikti siūbuojančius pakabintus tiltelius virš šniokščiančios kalnų upės. Turas po Granados įžymybės Alhambros rūmus ir sodus paliko stiprų įspūdį. Mokiniai buvo pakviesti vakarus leisti ispanų šeimose su savo bendraamžiais, kur tobulino bendravimo įgūdžius, galėjo pažinti nacionalinius šalies bruožus.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai .Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

erasmusgytariu

Užs. Nr. 505405