Gydytojas Martynas Gedminas supažindino gimnazistus su mediko profesija

Gimnazijos nuotr.
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos gimnazistai, planuojantys stoti į mediciną dalyvavo susitikime su Joniškio ligoninės direktoriumi Martynu Gedminu.

 

 

Vasario 7 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos gimnazistai, planuojantys stoti į mediciną dalyvavo susitikime su Joniškio ligoninės direktoriumi Martynu Gedminu. Gydytojas papasakojo apie medikų kasdienybę ir iššūkius, paskatino jaunimą siekti užsibrėžtų tikslų, nepasiduoti, tobulėti. Pabrėžė, jog gydytojų kasdieninė misija reikalauja greitos reakcijos, didelio atsakingumo, o kartu ir pasitikėjimo savimi, priimant sprendimus, kad žmogus būtų sveikas, kad gyvenimas tęstųsi.

Šis susitikimas – Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamo renginių ciklo „Karjeros gatvė“ dalis. Karjeros renginys buvo skirtas tiems, kurie nori rinktis medicinos studijas, taip pat atrasti naujų dalykų, plėsti žinias.

Gimnazistai su pačiais geriausiais įspūdžiais grįžo iš susitikimo, kuris, tikime, įkvėps ieškoti geriausios savo versijos ir paskatins atrasti kelią į profesinę sėkmę!