Gerumo savaitė gimnazijoje kvietė kūrybai ir aukojimui

Gimnazijos nuotr.

 

Kaip ir kasmet, Juliaus Janonio gimnazijoje vyko tradicija tapusi gerumo savaitė „Ant angelo sparnų gerumas supasi...“ Prasidėjęs Advento laikotarpis gimnazistus ir bendruomenės narius skatino net ir smulkiausiais darbais ar žodžiais pagalvoti ne tik apie mūsų, bet ir aplinkinių gerovę. Prie šios savaitės buvo skatinamos prisidėti visos gimnazistų klasės. Mokiniai kūrė atvirukus, kurie šventiniu periodu bus įteikiami bendruomenei. Šios savaitės metu klasės aukojo kanceliarines prekes, skyrė finansinę paramą gimnazijos globojamiems vaikų dienos centrams.

Taip pat gruodžio 7-ąją dieną gimnazijoje vyko visų laukta saldi akcija, kurią surengti padėjo mokinių bei jų tėvelių iškepti skanėstai. Visi bendruomenės nariai prieš pamokas, per pertraukas ir net po jų galėjo įsigyti su meile keptų gardumynų. Gautos pajamos – 404,34 euro – iš parduotų kepinių bus aukojamos vaikų dienos centrų auklėtiniams. Gruodžio 1-10 dienomis gimnazistai ir jų šeimos buvo kviečiami prisidėti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus gerumo projekto „LRK PASAKIŠKOS KALĖDOS“, kurio metu buvo skatinami naujas ar geros būklės knygas bei žaislus paaukoti tiems, kuriems jų reikia labiausiai. Gerumas, paskleistas gimnazijoje šios savaitės metu, ilgai džiugins kiekvieną mūsų bendruomenės narį.

Buvo gera stebėti gimnazistus, iš pat ryto Gerumo dienai gabenančius namuose iškeptus pyragėlius, už kuriuos surinktos lėšos bus aukojamos vaikų dienos centrų auklėtiniams.