Apdovanoti „Metų geriausieji 2024“

Gimnazijos nuotr.
Juliaus Janonio gimnazijos III klasių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai.

 

Birželio 6 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje organizuoti 2023-2024 mokslo metų laimėtojų ir jų mokytojų apdovanojimai. Į šventę buvo pakviesti gimnazistai, jų tėveliai ir mokytojai.

Už laimėjimus olimpiadose ir konkursuose buvo apdovanota: 15 I klasių mokinių, 21 II klasių mokinys, 22 III klasių mokiniai, 30 IV klasių mokinių. Už sporto pasiekimus apdovanoti 76 gimnazistai.

Dviem gimnazistams Matui Povilaičiui (III c) ir Pijui Tydmanui (III d) už gimnazijos ir Lietuvos garsinimą tarptautinėse olimpiadose įteikta Kazimiero Butkaus premija. Šie mokiniai vasarą atstovaus Lietuvai tarptautinėje astronomijos ir astrofizikos olimpiadoje Vengrijoje ir Brazilijoje.

Didžiuojamės ir dėkojame gimnazijos mokytojams, kurie parengė ir lydėjo šiuos mokinius iki laimėjimų. Apdovanoti 39 mokytojai. Šventėje šoko liaudies šokių kolektyvas „Liuoksinis”, kuris taip pat buvo apdovanotas už šių metų laimėjimus. Direktorius Saulius Vaivada pasveikino laimėtojus, padėkojo tėvams ir mokytojams. Sportininkus pasveikino olimpietis Edvinas Ramanauskas. Šventės svečius džiugino gimnazistų Kristauto Lebedžio ir Oresto Šarausko duetas, Austėja Grosaitė ir Elzė Rupšytė, fortepijonu duetu grojo anglų kalbos mokytoja Kristina Urbonienė ir abiturientė Medėja Šalkutė.

Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus ir tėvelius.