Kodėl verta rinktis skrydį oro balionu?

balionas
Skrydžiai oro balionu yra iš labiausiai išskirtinių pramogų, leidžianti patirti buvimą „danguje“ ir pamatyti vaizdus, kurie geriausiai atsiveria iš paukščio „perspektyvos“. Be to, ši patirtis turi galybę privalumų ir netgi panaudojimo būdų. Kviečiame susipažinti, kuo skrydžio oro balionu paslaugos yra tokios populiarios.

Nereikalingas pasiruošimas

Jei jums patinka jaudulys ir adrenalino pojūtis – skrydis oro balionu kaip tik jums. Skrydžiui oro balionu nereikia jokių specialių treniruočių, įgūdžių ar patirties. Tam reikia paprasčiausio laiko ir noro pakilti į dangų. Be to, skrydžiui oro balionu netaikomas amžiaus cenzas, nereikia išsinuomoti ar turėti kokių nors brangiai kainuojančių įrankių.

Galima išbandyti įvairias kryptis

Skrydis oro balionu Lietuvoje organizuojamas įvairiose vietovėse. Taigi priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, galite išbandyti įvairias skrydžių kryptis, po skirtingus Lietuvos miestus.

Tai yra visiškai saugu

Nors skrydis oro balionu gali atrodyti rizikingas, išties tai yra vienas saugiausių skraidymo būdų. Karšto oro balionai skrenda lėtai, o jų pilotai yra patyrę profesionalai. Pasirinkę išbandyti skrydį oro balionu galite būti tikri, jog būsite saugūs – lygiai taip pat skrisdami galėsite mėgautis vaizdais žinodami, kad esate saugiose ir patikimose rankose.

Pamatysite įspūdingų vaizdų

Jei kylant lėktuvu jus žavi atsiveriantis vaizdas ar kada nors svarstėte, kaip atrodo vaizdas „iš paukščio skrydžio“ – skrydis oro balionu leis išgyventi šią pilnu pajėgumu. Skrisdami oro balionu pamatysite įspūdingų vaizdų, pažvelgsite į „žemę po kojomis“ nauju kampu.

Išgyvensite unikalią patirtį

Žmonės, išbandę skrydį oro balionu, tvirtina, jog tai yra nepakartojama patirtis, kuri įsimenama visam gyvenimui. Skrisdami oro balionu pasijusite tarsi paukštis, išgyvensite neapsakomą laisvės ir didingumo pojūtį, gerėdamiesi jums atsiveriančiu peizažu. Tokią patirtį sunku „įtalpinti“ į žodžius – ją būtina pačiam patirti!

Galite įveikti aukščio baimę

Yra sakoma, jog lengviausia įveikti baimes yra su jomis susiduriat. Jeigu jaučiate galvos svaigimą būdami aukštose vietovėse ar bijote aukščio, - skrydis oro balionu gali padėti išspręsti šią situaciją. Tokios kelionės suteikiamas pojūtis neturi nieko bendro su pojūčiu, kuris aplanko balkone dvyliktame aukšte. Karšto oro balionas kyla iš lėto, todėl leidžia palengva ir ramiai priprasti prie besikeičiančios aplinkos. Tai suteikia ramybės pojūtį visos kelionės metu. Galiausiai, atsiveriantys įstabūs vaizdai taip pat gali padėti pamiršti visas baimes.

Puiki proga nekasdieniškai praleisti laiką su artimaisiais

Skrydis oro balionu leidžia nekasdieniškai ir įdomiai praleisti laiką su šeimos nariais, draugais ar kolegomis. Tokia patirtis išties suartina žmones – ją išbandžius dar ilgai turėsite ką kartu prisiminti.

Naudinga savijautai ir sveikatai

Vienas iš svarbiausių skrydžio oro balionu privalumų yra nauda sveikatai. Ne tik skrisdami oro balionu patirsite jaudulį ir džiaugsmą, bet ir po skrydžio dar ilgą laiką jausitės laimingesni. Įrodyta, jog tokia patirtis paskatina endorfinų, serotonino, dopamino išsiskyrimą, pagerina kraujotaką ir širdies ritmą.

Gali tapti puikia dovana ar šventės dalimi

Skrydis oro balionu suteikia ypatingą patirtį, todėl tai gali tapti puikia dovaną artimam žmogui, pavyzdžiui, gimtadienio, Motinos dienos, Tėvo dienos ar vestuvių proga. Taip pat skrydis oro balionu yra puikus pasirinkimas romantiškam pasimatymui, sužadėtuvėms. Skrydis oro balionu gali tapti ir darbo kolegų išvykos, svarbios datos paminėjimo ir daugelio kitų švenčių dalimi.

Užs. Nr. 479576