Šiaulių rajono choras „Melomanai“ šventė jubiliejų

Justinos RUTKAUSKIENĖS nuotr.
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Melomanai“ pakvietė žiūrovus į jubiliejinį koncertą.
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Melomanai“, vadovaujamas Nerilės Bernotienės ir Jovitos Bražukienės, atšventė 10 metų veiklos jubiliejų ir žiūrovus pakvietė į išskirtinį projektą su atlikėjais Neda Malūnavičiūte ir Olegu Ditkovskiu „Nieks nematė“.

Kartu su „Melomanais“ pasirodė ir birbyne grojo Alvaidas Bernotas, chorui akompanavo Danutė Streckienė, kartu grojo Jonas Lengvinas ir Matas Ričkus. Choro balsu šiam vakarui tapo Modestas Vaitkevičius.

Koncertas, sujungiantis dainuojamosios poezijos ir chorinės muzikos sąskambius, sužavėjo visus dalyvavusius. Choristams ir choro vadovėms dėkojo Seimo narė Rima Baškienė, jos padėjėja Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Ada Grakauskienė. Padėkas išskirtiniam rajono chorui įteikė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Diana Martinaitienė ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Lubienė.

Po koncerto choristus pasveikino artimieji. Dar vienas išskirtinis koncertas „Nieks nematė“ vyks spalio 22 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.