Prie miuziklo "Paryžiaus katedra" komandos jungiasi R. Laureckis ir I. Juozapaitytė

Domino nuotr.
Legendinis miuziklas "Paryžiaus katedra" skaičiuoja jau 16 metų – lygiai tiek pat, kiek gyvuoja ir DOMINO! teatras. Šiemet prie kūrybinės komandos jungiasi du puikiai Lietuvos muzikos pasaulyje žinomi vardai – grupės "Pikaso" narys Rokas Laureckis ir operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė.

Ieva Juozapaitytė įkūnys vieną pagrindinių miuziklo vaidmenų – Esmeraldą, jaunutę romų užaugintą merginą, lengvai pavergiančią vyrų širdis. Vienas iš jos mylimųjų – lengvabūdis gražuolis karininkas Febas – uždainuos R. Laureckio balsu.

Ieva ir Rokas prisijungė prie gausios kūrybinės komandos: ne pirmus metus "Paryžiaus katedros" miuzikle dainuoja tokie profesionalai kaip Vaida Genytė, Vladas Kovaliovas, Deividas ir Renata Norvilai, Justinas Lapatinskas, Austėja Lukaitė, Raimondas Baranauskas, Povilas Meškėla, Egidijus Bavikinas ir kiti.

Miuziklas tęsia savo koncertinį turą ir netrukus surengs pasirodymus Vilniuje, Marijampolėje, Alytuje, Panevėžyje, Jonavoje, Šiauliuose, Kaune, o šv. Velykų vakarą pradžiugins Palangos gyventojus bei svečius.