Poezijos knygą pristatė Eugenijus Šaltis

Dariaus ANČEREVIČIAUS nuotr.
Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“ Eugenijus Šaltis pristatė knygą „Trioletai“.

Gegužės 23 dieną Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“ Eugenijus Šaltis pristatė naujausią knygą „Trioletai“.

Renginyje taip pat dalyvavo bardas Rimas Liorančas, Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė, knygos iliustratoriai, dailininkai Irena ir Vilius Šliuželiai, Gitana Kaltanienė.

Iš Kelmės rajono, Vaiguvos, kilęs E. Šaltis – pedagogas, žurnalistas, Tauragės rajono garbės pilietis. Yra išleidęs poezijos knygas „Grojimas šukomis“ (2014), „Virš miestelio varpinės“ (2021), kompaktines eilėraščių knygeles „Mažorai ir minorai“ (2017) ir „Saulėlydžio posmai“ (kartu su literatų klubu „Žingsniai“, 2019), elektroninę knygą su autoriaus balso įrašu „Kraštiečių lūpomis prabilusi Tauragės istorija“ (2023), redagavęs keliolika tauragiškių autorių knygų.