Nu­ga­lė­­jo ir joniškietės, ir šiaulietės

Nugalėjo ir joniškietės, ir šiaulietės

Joniškio moterų sporto klubo „Avantiūra+“ šokėjos Palangoje vykusiame 20-ajame šalies festivalyje laimėjo pirmą vietą. Tokį pat titulą iškovojo ir Šiaulių senjorės.

Išskirtinis dėmesys

Tris dienas Palangoje vykusiame festivalyje „Sportas visiems“ konkurse „Džiaugsmo gimnastika“ dalyvavo apie 50 šokėjų, gimnastų bei aerobikos grupių iš visos Lietuvos.

Joniškietės sporto klubo „Avantiūra+“ moterys vertinimo komisijos buvo paskelbtos nugalėtojomis. Joms atiteko konkurso taurė ir kvietimas pasirodyti festivalio uždarymo ceremonijoje.

Joniškietės šiame festivalyje ir konkurse dalyvavo jau šeštą kartą.

Klubo prezidentė Lina Budrienė sako tikėjusi pergale, nes šokis, kurį atliko konkurse, praėjusiais metais užbūrė Italijos publiką.

Šis laimėjimas – puikus startas klubo renginių vasaros maratonui. Be to, joniškietės ruošiasi 53-ajam tarptautiniam gimnastikos festivaliui Gran Kanarijoje.

Nugalėjo ir senjorės

Šventėje dalyvavo ir varžėsi Šiaulių senjorės, kurios savo amžiaus grupėje pelnė pirmą komandinę vietą. Jos varžėsi gimnastikos programoje „Auksinis amžius“ nuo 45-erių metų.

Senjores ruošė Kūno kultūros mokyklos instruktorė Jurga Mikelionieinė. Nuo spalio mėnesio instruktorė dirba su beveik šimtu senjorų. Jie Kūno kultūros mokykloje lanko sveikatingumo užsiėmimus. 35 iš visų lankančiųjų ir tapo nugalėtojais.

Festivalis „Sportas visiems“, propaguojantis fizinį aktyvumą, iš viso sulaukė apie 5 tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos, įvairių sričių sportininkų: nuo šokėjų iki alpinistų, nuo krepšininkų iki orientacininkų, nuo futbolininkų iki sveikuolių.

Nuo ryto iki vakaro miesto gatvėse, aikštėse ir paplūdimyje vyko sporto varžybos, konkursai, koncertai, konferencijos.

„Šiaulių krašto“ inf.

Sporto klubo „Avantiūra+“ archyvo nuotr.

NUGALĖTOJOS: Joniškio šokėjų grupė „Avantiūra+“ tapo konkurso „Džiaugsmo gimnastika“ nugalėtojomis.

Asmeninio archyvo nuotr.

NUGALĖTOJOS. Šiaulių senjorės, nuo rudens lankančios sporto užsiėmimus, Palangoje pelnė „Sportas visiems“ nugalėtojų taurę.