Just. Marcinkevičiaus kūrybos vakarui Palangoje prognozuojamas anšlagas: pajūrio gyventojai šluoja bilietus

Gedimino TREČIOKO nuotr.
Didžiulio ažiotažo sostinėje sulaukęs, keliskart žiūrovų pageidavimu kartotas, Just. Marcinkevičiaus kūrybos vakaras taikosi į dar vieną rekordą: prognozuojamas rekordinis žiūrovų skaičius vieninteliame renginyje Palangoje.
Pajūrio gyventojai ir poilsiautojai masiškai šluoja bilietus į kūrybos vakarą „Ašara Dievo aky...“. Vienintelis ir nepakartojamas renginys Palangos koncertų salėje vyks birželio 20 d. 19 val.

Projekto iniciatorė ir organizatorė Inga Kuliavienė jau dabar skaičiuoja, kad Palangoje žiūrovų skaičius muša visus šio unikalaus renginio rekordus – tiek žmonių dalyvavo tik trijuose renginiuose Vilniuje „Vaidilos teatre“ bendrai sudėjus.

Pajūrio gyventojams – išskirtinė dovana

Žiūrovų pageidavimu keliskart kartotas Vilniuje renginys kelia sparnus į Palangą taip pat pajūrio gyventojų kvietimu. Į kūrybos vakarus Vilniuje atvykdavo gyventojai iš visos Lietuvos – nuo Klaipėdos iki Zarasų kraštų. Tad pajūrio gyventojai sulaukė išskirtinės dovanos.

Vienintelio renginio Palangoje metu skambės visų pamėgtos ir žinomos „tautos sąžine“ vadinto poeto eilės. Jos ritmingai plauks iš aktorių, melodingai skris iš atlikėjų lūpų. Poeto eiles skaitys bei įdainuos žymiausi Lietuvos aktoriai ir atlikėjai.

Atvyksta visos Lietuvos žvaigždės

Aktorių gretose matysite Iloną Balsytę, Aureliją Tamulytę, Virginiją Kochanskytę, Vytautą Rumšą (vyresnįjį), Vidą Petkevičių, Gediminą Storpirštį, Ainį Storpirštį.  Skambės tokių atlikėjų, kaip Gytis Paškevičius, Deivis, Deivydas Staponkus, Paulius Bagdanavičius, Rasa Juzukonytė, Martynas Kuliavas, Mindaugas Putna, Smiltė Užupytė bei kitų balsai ir melodijos.

Projekto muzikos prodiuseris, kūrinių aranžuotojas Martynas Kuliavas kartu su Mindaugu Putna palydi atlikėjus akompanimentu. 

Renginio dvasia taps vedėjas Giedrius Gustas. Jaukių ir širdį šildančių atsiminimų įpūs plokštelių įrašų studijos ilgametė redaktorė Zinaida Nutautaitė. 

Taip įvairiais balsais ir talentais savomis eilėmis ir šiltais atsiminimais prabils „tautos sąžine“ vadintas poetas.

Kai kurie žiūrovai į tą patį renginį eina po kelis kartus

Poeto atminimui skirtą renginį organizuoja „Vaidilos“ teatras. Idėja užgimė esant nuoširdžiam norui priminti genialaus poeto kūrybą ir dar kartą įsitikinti, kaip labai jis reikalingas žmonėms.

Pasak Ingos Kuliavienės, „Vaidilos“ teatro direktorės, tą paliudijo ir gausus žiūrovų aktyvumas – kai kurie jų į renginį atėjo ne po vieną sykį, atsivedė savo draugų, giminių. Salėje liejasi ašaros, emocijos, žmonės mintinai kartoja poeto eiles, ploja atsistoję ir prašo kartoti kūrinius.

Dalis už bilietus gautų lėšų jau paskirtos tam tikroms iniciatyvoms Vilniuje, Druskininkuose, Širvintose, siekiant įamžinti žymųjį poetą.

Bilietus į vienintelį ir unikalų kūrybos vakarą Palangoje įsigyti galima „Vaidilos“ teatro el. svetainėje: https://bilietai.vaidilosteatras.lt/event/47

Bilieto kaina – nuo 20 eurų.

Norintiems patirti šį unikalų renginį, vertėtų suskubti, kadangi didelė bilietų dalis jau išparduota.