Ekstremali situacija keičia Kovo 11-osios renginių planus

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Trispalvės žygis Kovo 11 dieną atšaukiamas.
Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija rekomendavo renginių organizatoriams neplanuoti naujų renginių viešose miesto vietose, jiems nebus išduodami leidimai. Tie renginiai, kurie jau suplanuoti ir turi leidimus, galės vykti.

Komisijos pirmininkas Antanas Bartulis pranešė, kad rekomenduojama atsisakyti renginių uždarose patalpose, jei juose laukiama 500 ir daugiau žiūrovų. A. Bartulis akcentavo, kad gyventojai turi būti sąmoningi ir patys spręsti, ar jiems verta eiti į renginius.

Šios rekomendacijos keičia ir Kovo 11-osios renginių programą. 12 valandą Prisikėlimo aikštėje planuotas iškilmingas Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimas įvyks, tačiau Trispalvės žygis „Lietuva mūsų širdyse“ atšaukiamas.
14 valandą Šiaulių arenoje turėjęs vykti miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ nukeliamas. Apie renginio datą organizatoriai informuos vėliau. Įsigyti kvietimai į miuziklą galios ir kitą renginio dieną.

Komentarai

Kame problemos?    Ant, 2020-03-03 / 19:42
Nu ir ką. Dar viena puiki proga pabūti namie su artimaisiais, o ne bizgaluoti "acigaunančiais" skersgatviais.
Rengis nys    Tre, 2020-03-04 / 01:35
eisena su veliavom kokion tai geroves valstyben-vis einam ir einam,ale niekaip ten nenueinam.Tai gal veda ne ten arba vedliai ne tie?.....
cha    Tre, 2020-03-04 / 15:38
be panikos tautiečiai. Va latviai, kiti juos vadina broliais, bet nesvarbu. Bobelė iš Ispanijos grįžo lėktuviuku su tuo draugiuku koranu virusu. Nu ir ką, ir nieko. Patikrino, davė vaistuku ir paleido, jokio karantino, jokio gydymo. Sveikatos ministrė sako, kad čia nieko baisaus, tai tas pats gripas, tik greitesnis. Nieko baisaus. Gal sakau reiktų nuo tų braliuku atsitvert? o geriausia tai reikia neužmiršt nusipraust ir saikingai skystos duonelės užvalgyt. Ir vsio. Nesirkit!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.