Alina Orlova Burbiškio dvare kviečia pasinerti į poetinį muzikinį sapną

Monikos PENKUTĖS nuotr.
„Kviečiu susitikti birželio 14 dieną gražiajame Burbiškio dvare ir kartu pasinerti į kinematografišką ir poetinį muzikinį sapną, kurį kursime su violončelininku Tomu Ramančiūnu“, – kviečia Alina Orlova.

Birželio 14 dieną 18 valandą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro istorijos muziejuje (Radviliškio r.) vyks atlikėjos Alinos Orlovos ir violončelininko Tomo Ramančiūno akustinis koncertas.

„Kviečiu susitikti birželio 14 dieną gražiajame Burbiškio dvare ir kartu pasinerti į kinematografišką ir poetinį muzikinį sapną, kurį kursime su violončelininku Tomu Ramančiūnu. Žadame jausmingą vakarą, kuriame mano nauji ir jau girdėti kūriniai persipins su improvizaciniais ir atmosferiniais muzikos elementais. Labai laukiame visų neabejingų gyvai ir jautriai muzikai“, – kviečia Alina Orlova.

A. Orlova, dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja, yra išleidusi penkis studijinius albumus, naujausias iš jų – „Laumžirgiai“. 2023 metų M.A.M.A. apdovanojimuose A. Orlova pripažinta geriausia alternatyvios muzikos atlikėja, o albumas „Laumžirgiai“ buvo įtrauktas į Metų albumo nominantų kategoriją.

Geru oru koncertas vyks Burbiškio dvaro parke, o jei subjurs – salėje.

Bilietus galima įsigyti www.daugyvenesmuziejus.lt .

Koncertas – projekto „Šiuolaikinio meno ir kultūros paveldo sintezės“ dalis. Jo metu Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio paveldo objektuose ar jų prieigose vyks koncertai, bus demonstruojama instaliacija, šiuolaikinis kinas.