Vyšnių festivalio konkūre triumfavo estas

Žagarės vyšnių festivalio „CSI2 –W Pasaulio taurės“ vykusiame etape pagrindinį prizą iškovojo raitelis iš Estijos Rein Pill.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Tris dienas Žagarės žirgyno hipodrome vyko prestižinis konkūro turnyras. Paskutinę dieną dėl pagrindinio prizo „CSI2 –W Pasaulio taurės“ etape susirungė 15 raitelių, jojusių 22 žirgais. Persirungime kovojo penki raiteliai, kurie pirmame jojime neturėjo baudos taškų. Tai – Olga Čečina iš Rusijos, Rein Pills iš Estijos, Kristaps Neretnieks ir Andis Varna iš Latvijos ir lietuvis Benas Gutkauskas.

Persirungime laimėjimą lėmė ne tik sugebėjimas įveikti kliūtis be baudos taškų, bet ir greitis. Greičiausias buvo estas Rein Pill, kliūtis su žirgu Konstatinos KS įveikęs per 45,85 sekundes.

Antrą vietą iškovojo Kristaps Neretnieks su žirgu Conte Bellini (jo laikas – 46,12 sekundės), trečią – rusė Olga Čečina su žirgu Aleqs (laikas – 47,24 sekundės).

Lietuvis Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 gavo 4 baudos taškus ir liko ketvirtas. 8 baudos taškus surinkęs Andis Varna su žirgu Marmors liko penktas.

Turnyre dalyvavo raiteliai iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos, Slovakijos.

Žiūrovai taip pat turėjo progą pasigrožėti ristūnų lenktynėmis. Žirgai lenktyniavo senąjame Žagarės hipodromo takelyje trijuose bėgimuose.

Žemaitukų veislės žirgai bėgo 1000 metrų, o eiklieji, grynakraujų veislės žirgai lenktyniavo dviejuose bėgimuose: greitame 1200 metrų Žagarės sprinte, ir 600 metrų bėgime dėl Raktuvės prizo.

Autorės nuotr.

PRIZININKĖ: „CSI2 –W Pasaulio taurės“ etape Žagarėje kovoje dėl pagrindinio prizo rusė Olga Čečina iškovojo trečią vietą.