Visuomenės sveikatos specialistei – metų apdovanojimas

ŠRSVSB nuotr.
Metų specialisto apdovanojimas atiteko Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei Astai Stonytei-Kožitevai.

Vasario 8 dieną Panemunės pilyje įvyko tradiciniai Metų specialisto apdovanojimai, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.

Šiemet vienas iš Metų specialisto apdovanojimų – padėka kartu su obuolio statulėle – atiteko Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Astai Stonytei-Kožitevai.

Apdovanojimų renginyje sveikinimo žodį tarė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Susirinkusiuosius taip pat pasveikino laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) vadovo pareigas Vidita Jonaitė.

Graži ir prasminga Metų specialisto apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.