Veteranė iškovojo sidabrą

XVIII Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate „Evacs 2012“ puikiai pasirodė Radviliškio rajono sporto veteranė Genovaitė Kazlauskienė. Kūno kultūros mokytoja rutulio stūmimo rungtyje iškovojo sidabro medalį.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Vokietijoje, Lenkijoje ir Čekijoje šiemet vykusiame Europos veteranų čempionate šalies rinktinei atstovavusi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja G. Kazlauskienė geriausiai pasirodė rutulio stūmimo rungtyje.

W 60 grupėje kovojusi sportininkė tarp šešiolikos dalyvių buvo antra. Pirmąją vietą laimėjo Pasaulio ir Europos rekordininkė Rumunijos atstovė, trečiąją vietą pelnė veteranė iš Vokietijos.

Disko metimo rungtyje, kurioje varžėsi 21 dalyvė, G. Kazlauskienė pelnė aštuntąją vietą.

Iš viso čempionate dėl medalių kovojo per 3800 lengvaatlečių. Lietuvai jame atstovavo 20 sportininkų, į namus parsivežusių septynis medalius: vieną aukso, keturis sidabro ir du bronzos. Šalies rinktinė čempionate pelnė 27-tą vietą.

G. Kazlauskienė medalių yra pelniusi ir kituose tarptautiniuose veteranų turnyruose.

Šių metų rugpjūtį Juterboge (Vokietija) vykusiose Europos veteranų neklasikinių metimų pirmenybėse G. Kazlauskienė šotorama rungtyje (rutulio stūmimo iš vietos penkiakovė) iškovojo pirmąją vietą, šokorama rungtyje (rutulio metimo iš vietos disko judesiu trikovė) laimėjo sidabro medalį.

Ant antrojo apdovanojimų pakopos laiptelio radviliškietė lipo ir LSW dvikovės (šotorama+šokorama) bei graikiško disko rungtyse.

Asmeninio albumo nuotr.

SIDABRAS: Radviliškio rajono sportininkė Genovaitė Kazlauskienė (ant pakylos – kairėje) XVIII Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate „Evacs 2012“ iškovojo sidabrą rutulio stūmimo rungtyje.