Svarstomos rekonstruoto stadiono panaudojimo galimybės

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Rekonstruotą stadioną Daugėliuose netrukus užims sportininkai ir gyventojai.
Šiaulių rajono sporto bendruomenė ir gyventojai, artėjant aktyvaus sporto sezonui pradeda svarstyti galimybes, kaip geriausia panaudoti vieną svarbiausių Šiaulių rajono sporto objektų – rekonstruotą stadioną Daugėliuose.

Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė teigia, jog jau pats laikas pradėti diskutuoti apie tai, kas galės naudotis šiuo ypatingai gerai įrengti stadionu, kas jį prižiūrės, administruos bei kas jame galės sportuoti.

„Stadionas Daugėliuose atitinka gana aukštus reikalavimus ir jame galėtų vykti net ir pirmosios lygos futbolo varžybos, ir lengvosios atletikos čempionatai. Krepšinio aikštelė taip pat puiki, stadione galima žaisti ir tinklinį, ir badmintoną bei tenisą. Yra profesionalus tablo, nupirkta inventoriaus tiek ir žolės priežiūrai, tiek ir sportui“, – vardijo Kuršėnų sporto mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui Arnas Lukošaitis.

Direktorės pavaduotojas ūkio reikalams Valdemaras Mitkus pasakojo, kad stadionas Daugėliuose pagaliau tapo profesionale sporto baze su puikiais techniniais parametrais.

„Kalbėjome su futbolo specialistais, čia galėtų vykti ir aukščiausio lygio futbolo varžybos ir Lietuvos futbolo rinktinė tikrai neliktų nusivylusi pažaidusi tokiame stadione. Bėgimo takai iškloti profesionalioms varžyboms tinkančia danga, todėl taip pat gali vykti aukščiausio lygio lengvosios atletikos čempionatai. Pasididžiavimas, kad turime ir dirbtinės dangos futbolo aikštę, kurioje galima sportuoti ištisus metus. Yra rutulio stūmimo, ieties metimo sektoriai, Čia puiki vieta vystyti ir moksleivių sportą“, – pasakojo Valdemaras Mitkus.

Daugėlių seniūnaitė Rasa Salygienė patikino, kad jau buvo ne vienas pokalbis su Daugėlių mikrorajono gyventojais apie tai, kad stadionas turėtų tarnauti tik profesionaliam ir mėgėjų sportui.

Šiaulių rajono mero pavaduotojas, Šiaulių rajono sporto tarybos pirmininkas Česlovas Greičius, reziumuodamas pradinę diskusiją sakė, kad Šiaulių rajonas turi puikią sporto bazę, kurios taip ilgai laukė rajono sportininkai ir visi gyventojai.

„Stadionui pavyko gauti lėšų, puikiai ir gana greitai jį įrengti. Dabar turime nutarti, kaip jį naudosime ir kaip jis tarnaus ugdant jaunuosius rajono sportininkus ir garsinant rajoną puikiomis varžybomis bei aukštais sporto pasiekimais“, – teigė mero pavaduotojas.

Susijusios naujienos