Startavo projektas „Pažink kaimynus Žiemgaloje!“

Pakruojo rajono savivaldybės nuotr.
Laikantis karantino, startas tradiciniam kelionių projektui „Pažink kaimynus Žiemgaloje!“ paskelbtas ties Lietuvos ir Latvijos valstybine siena.
Lietuvos ir Latvijos savivaldybių merai startą tradiciniam kelionių projektui „Pažink kaimynus Žiemgaloje!“ šiemet paskelbė ties Lietuvos ir Latvijos valstybine siena prie Žeimelio (Pakruojo r.), laikydamiesi karantino reikalavimų.

Oficialus projekto atidarymas vyko neperžengiant teritorijų, renginio tvarką prižiūrėjo policijos pareigūnai. Renginyje dalyvavo aštuonių rajonų valdžios ir turizmo sektoriaus atstovai – pusė iš Lietuvos ir pusė iš Latvijos.

Ties sienos riba buvo pastatytas vaišių stalas, ant kurio kiekvieno rajono atstovai padėjo savo simbolinių vaišių.

Tikimasi, kad jau netrukus bus galima keliauti laisviau ir projekto dalyviai galės pažinti įdomiausius abiejų šalių savivaldybių lankytinus objektus.

„Pažink kaimynus Žiemgaloje!“ dalyviai iki rugpjūčio 30 dienos gali dalyvauti projekte, parsisiuntę mobiliąją programėlę „Kaimini Zemgale“. Programėlėje nurodytos projekto taisyklės, lankytinų objektų sąrašas. Viską įvykdžiusių keliautojų laukia prizai – dviračiai ir elektriniai paspirtukai.