„Šokis manyje-2024“ Drąsučiuose

Organizatorių nuotr.
Šiaulių rajone, Drąsučiuose, vyko respublikinė mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo dienos šokių, improvizacijos ir kūrybos stovykla „Šokis manyje“.

Birželio 1 dieną Šiaulių rajone, Drąsučiuose, vyko respublikinė mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo dienos šokių, improvizacijos ir kūrybos stovykla „Šokis manyje“. Joje dalyvavo daugiau nei šimtas meno mylėtojų iš Kalvarijos, Luokės, Šakynos, Drąsučių, Kuršėnų, Žagarės, Pakumulšių.

Stovykla prasidėjo nuo bendros rytinės mankštos ir bendruomeniškų pusryčių. Stovyklos dalyviai kartu su meno kūrėjais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Šokio edukaciją vedė sportinių šokių studijos „InStep“ lektorė Ingrida Levitaitė, kūrybinę aitvarų edukaciją edukavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro (ŠRSKC) Drąsučių filialo meno vadovė Eugenija Jurkienė, meninę piešimo edukaciją kuravo buvusi „Iris“ šokių grupės narė Kotryna.

Popiet stovyklos šokių kolektyvai visus pakvietė į jau septintąjį respublikinį mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo šokių festivalį „Šokis manyje-2024“. Uždegančius ir nuotaikingus šokius pristatė Kalvarijos savivaldybės kultūros centro merginų liaudiškų šokių kolektyvas „Jurginėlis“, ŠRSKC Šakynos filialo mergaičių ir merginų ritminių šokių kolektyvai „LoTus“ ir „AsTeros, ŠRSKC Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio grupė „Iris“, šiuolaikinių šokių kolektyvai „Čip Čip“ I ir II grupės, Žagarės kultūros centro mokinukų ir jaunimo grupės „Sagera“, Telšių rajono savivaldybės Luokės kultūros centro vaikų šokių grupė „Luokiukai“.