Šniūraičiuose džiugino gėlių festivalis

Organizatorių nuotr.
Gėlių šventės „Sustok, akimirka žavinga“ dekoracijos buvo sukurtos iš augalų.

Šniūraičiuose vyko Radviliškio seniūnijos bendruomenių gėlių šventė „Sustok, akimirka žavinga“, joje dalyvavo Šniūraičių, Kutiškių, Miežaičių, Daugėlaičių ir Karčemų bendruomenių atstovai.

Šniūraitiškiai pasitiko šventės dalyvius šiaudinėmis skulptūromis ir įvairiomis dekoracijomis išpuoštoje aikštėje, kur bendruomenių atstovams buvo paruošta užduotis – sukurti gėlių kompoziciją ant paveikslo rėmo.

Bendruomenių nariai nestokojo išmonės ir visas kiemas pasipuošė gėlių paveikslais. Nors oras nedžiugino, tačiau nebuvo atsisakyta „gyvų gėlių“ eisenos, kurioje noriai dalyvavo vaikai.

Šventės metu buvo padėkota gražiai besitvarkančių sodybų šeimininkams: Vaidai ir Sauliui Jankūnams (Daugėlaičiai), Loretai ir Gintui Ringelevičiams (Šniūraičiai), Aurelijai Tubutytei ir Žymantui Kirliui (Vaskoniai), Gražinai Bardauskienei ir Vitalijui Zaturskiui (Karčemos), Rolandui ir Dianai Jakubauskams (Miežaičiai), Agnei ir Pauliui Špukams ( Kutiškiai) bei Laimutei ir Ramūnui Liugams ( Mankiškiai).

Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė visų sodybų šeimininkams įteikė padėkas ir atminimo dovanas.

Šventės dalyviai degustavo ir ragavo bendruomenių sukurtų patiekalų gėlių tema. Kutiškių bendruomenės atstovų sukurtas patiekalas gavo „sezoniškiausio“, Šniūraičių – „sveikuoliškiausio“ , Miežaičių – „kūrybingiausio“, o Karčemos ir Daugėlaičiai pasidalino „skaniausio“ patiekalo nominaciją.

Visus šventės dalyvius linksmino Radviliškio seniūnijos saviveiklininkų kolektyvai: „Ritma“ (vad. Rita Ivoškienė ), „Bendraminčiai“ (vad. Audronė Motiejūnienė) ir „Karčemėlė“ (vad. Kęstutis Jakštas).