Šiaulių rajono taryba sukaktį minėjo posėdžiaudama

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Šiaulių rajono taryba dirba nuotoliniu būdu, o šią kadenciją pradėjo lygiai prieš metus.
Ketvirtadienį, balandžio 16-ąją, Šiaulių rajono savivaldybės taryba rinkosi į nuotoliniu būdu organizuotą posėdį, kuriame priėmė 37 svarbius sprendimus. 2019-2023 metų kadencijos Šiaulių rajono taryba prisiekė lygiai prieš metus – 2019 metų balandžio 16 dieną, todėl šis posėdis sutapo su vienerių metų Tarybos darbo sukaktimi.

Šiaulių rajono politikai patvirtino visų teiktų šiam posėdžiui savivaldybės biudžetinių įstaigų veiklos ataskaitas. Kadangi daugiausia ataskaitų teikė švietimo įstaigos, Tarybos nariai pasidžiaugė daugelio rajono švietimo įstaigų veikla, švietimo bendruomenės aktyvumu, tarptautiniais projektais.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl mokesčio už rajono formalųjį švietimą papildantį ugdymą ir neformalųjį švietimą, Nuspręsta neimti mokesčio, jei šeima gauna socialinę pašalpą ir kai įstaiga uždaroma dėl karantino ir/ar privalomai sustabdžius ugdymo procesą, net kai mokymas vyksta nuotoliniu būdu.

Šiame Tarybos posėdyje įvyko pasikeitimų Etikos komisijoje – Taryba atleido iš pareigų, jos pačios prašymu, kelias kadencijas šiai komisijai vadovavusią Romą Albrikienę.

 

Komentarai

Stasys     Ant, 2020-04-21 / 22:48
O kur reali informacija apie opozicijos kritiką, nepatogius klausimus ir pan.? Gal nereikėtų vien kopijuoti panegirikas, bet ir realiai posėdžius peržiūrėti ir tikrų žurnalistų (jei, žinoma, turite) komentarais papildyti?
ji    Ket, 2020-04-23 / 00:59
Mano nuomone opozicijai trūksta elementarios kultūros, etikos ir brandos. Tarybos posėdis nėra turgus, jei norisi parėkauti, kas ant liežuvio galo, pabėgėkite link turgelio ar miškelio, naudos bus tikrai daugiau...
Pažadai    Pir, 2020-04-27 / 09:50
Tikrai įdomu nuo kada "Šiaulių kraštas" pradėjo valdžios struktūroms pataikauti? Gaunasi, kad valdžioje kritikuojami tie, kurie laikraštyje neperka reklamos ir nededa užsakomųjų straipsnių. Yra kažkokie pažadai ar susitarimai? Opozicija ir yra tam, kad pastebėtų kas blogai daroma arba nedaroma. Ir garsiai ištransliuotų, o ne mandagiai mekentų.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.