Naisių mokyklai – 115 metų

Giedriaus BARANAUSKO asociatyvi nuotr.
Šiaulių rajono Naisių mokykla, įkurta grafo Vladimiro Zubovo 1904 metais, paminėjo 115 metų jubiliejų. Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose susirinkusiems svečiam bei mokyklos bendruomenei buvo surengtos trys netradicinės šventinės pamokos.

Į pirmąją pamoką mokyklos direktorius Vytautas Šimkus visus mokyklos mokinius ir mokytojus sukvietė skambučiu, visi sugiedojo mokyklos himną. Direktorius susirinkusius pasveikino, o mokiniai svečiams padovanojo savo šventinę programą.

Pertraukos metu su švente mokyklos bendruomenę sveikino buvę ir esami mokyklos mokiniai ir mokytojai, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, kiti svečiai. Daugeliui mokyklos darbuotojų įteikti Šiaulių rajono savivaldybės padėkos raštai.

Nors mokykla išgyvena ne pačius geriausius laikus – yra viena mažiausių rajone su kiek daugiau nei 50 vaikų – svečiai linkėjo kolektyvui įveikti sunkumus ir toliau kurti mokyklos istoriją.

Antrąją pamoką visiems susirinkusiems dovanojo net 13-kos laidų buvę mokiniai, kurie atvyko padainuoti, pagroti, pašokti arba tarti sveikinimo žodį.
Abi pamokas įvertino ir apžvelgė mokyklos direktorius, kuris įteikė padėkas kai kuriems mokytojams bei mokyklos darbuotojams.

Po skambučio į trečiąją pamoką, svečiai buvo pakviesti pasižiūrėti Naisių vasaros teatro šventinio koncerto. Netradicinių šventinių pamokų pabaigoje visų buvusių ir esamų mokinių ir mokytojų bei svečių laukė  ir šventinis tortas.
 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.

Susijusios naujienos

2020-04-25