Šachmatininkas pristatė knygą apie vyrų ir moterų santykius

Viešosios bibliotekos nuotr.
Andrius Mulevičius savo knygą padovanojo Radviliškio viešajai bibliotekai, tad skaitytojai galės susipažinti su knygoje pateikiamomis „pikantiškų pažinčių“ istorijomis.

Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su šachmatų treneriu, populiarintoju, žaidėju ir keliautoju Andriumi Mulevičiumi. Jis pristatė savo debiutinę knygą „Pikantiškos pažintys“.

Nors A. Mulevičius labiau žinomas kaip šachmatų populiarintojas, jis taip pat domisi vyrų ir moterų santykiais, todėl nusprendė išleisti knygą. Joje skaitytojai ras humoristines istorijas iš Andriaus pasimatymų, pokalbių intarpus su merginomis. Rašytojas sako, kad labai mėgsta provokuoti kitus ir pats mielai sulaukia kritikos. Tai, anot autoriaus, verčia argumentuotai diskutuoti, įrodant savo tiesas.

„Iš tikrųjų nieko kurti nereikėjo, tiesiog sudėliojau mintis ir apipavidalinau nedidelę dalį savo išgyventų istorijų“, – sakė A. Mulevičius.