Padėkos – globėjams, pramogos – globotiniams

RPBSPC nuotr.
Šventėje pagerbti vaikus globojantys Radviliškio rajono gyventojai.
Trečius metus liepos pirmąjį sekmadienį visoje Lietuvoje minima Globėjų diena. Radviliškio rajonas – ne išimtis, čia ta proga vyko ne tik mokymai, bet ir suorganizuota smagi šventė.

Per dvi savaitės Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų (RPBSPC) Globos centro specialistai organizavo mokymus globėjams su psichologais, terapinius užsiėmimus šeimynos dalyviams bei jose augantiems vaikams, dalijo balionus ir lankstinukus.

Globėjų dienos minėjimas įvyko liepos 10 dieną padėkos švente stovyklavietėje „Arimaitis“.

Šventėje dalyvavo beveik šimtas globėjų ir jų globojamų vaikų, taip pat svečiai ir renginio organizatoriai. Šventės tikslas – ne tik padėkoti globėjams už jų atsidavimą, meilę ir rūpestį, bet ir sukurti šventę vaikams, pabendrauti tarpusavyje ir toliau puoselėti draugystę su globėjais.

Šventės dalyvius pasveikino Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis. Administracijos direktorė Jolanta Margaitienė įteikė padėkos raštus ir 300 eurų vertės dovanų čekius radviliškietėms Aldonai Elenai Valuntonienei – už meilę ir rūpestį globojant anūkę, Janinai Jonaitienei – už atsidavimą, rūpestį ir šilumą globojant penkias anūkes, Ingridai Vaičiūlytei – už rūpestį ir atsidavimą globojant seserį.

Padėkota ir Dovilei Kalnikaitei iš Baisogalos seniūnijos – už meilę ir rūpestį globojant tris vaikus, Vaidai Ir Egidijui Žilinskams iš Aukštelkų seniūnijos – už meilę ir rūpestį globojant du vaikus, Ingai ir Viačeslavui Nestratovams iš Pakalniškių seniūnijos – už rūpestį ir atsidavimą globojant tris vaikus, Irinai Rasickienei iš Radviliškio seniūnijos – už meilę ir atsidavimą globojant du vaikus.

Padėkos raštais buvo apdovanoti Tomas ir Toma Tamošiūnai iš Šeduvos miesto – už ryžtą ir atsidavimą rūpinantis vienu vaiku, Sidabravo seniūnijos gyventoja Marytė Andriulienė – už trijų vaikų globą, Vida ir Virginijus Buinauskai – už rūpestį ir atsidavimą globojant vaiką, taip pat globėjai Eglė ir Eugenijus Vaitekaičiai iš Šeduvos miesto – už atsidavimą ir meilę.

Šventės dalyvius pasveikino RPBSPC direktorė Rita Pranė Vilimaitė, Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausia patarėja Ala Šimkus ir Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Radviliškio rajone patarėja Larisa Paurienė.

Po šiltų sveikinimų šventės dalyviai buvo suskirstyti į dešimt komandų, kurios turėjo atlikti įvairias užduotis, parengtas įvairių institucijų atstovų.

Kiti dalyvavo šeimos apyrankės pynime, meno terapiniuose užsiėmimuose, šoko trepsynėje, šokinėjo ant batuto, smaližiavo cukraus vata, šoko bendrą šokį, įsikūnijo į savo svajonių personažus, žaidė ir bendravo su fėjomis.

Žaidimuose dalyvavusioms komandoms įteiktos dovanėlės. Taip pat visoms globėjų šeimoms buvo įteiktos RPBSPC direktorės Ritos Pranės Vilimaitės padėkos.

Po smagių žaidimų ir užsiėmimų visi šventės dalyviai ir svečiai dalyvavo bendrame piknike ir skanavo Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo 6-osios rinktinės išvirtos kareiviškos košės.