Radviliškio miesto parke atidaryta vasaros terasa

Radviliškio savivaldybės nuotr.
Šventės, skirtos Radviliškio miesto mažiesiems gyventojams ir suaugusiesiems, akimirka.
Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažieji radviliškiečiai ir jų tėveliai turėjo galimybę susitikti su linksmobiliu keliaujančiais personažais DJ R&G, kurie važinėjo po Radviliškį, lankė mažuosius draugus ir buvo sustoję trijose stotelėse: Aušros aikštėje, Jaunystės gatvėje esančioje žaidimų aikštelėje ir Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke.

Paskutinėje stotelėje šventės svečiai dalyvavo Vasaros terasos atidaryme, kuriame jaunuosius žiūrovus linksmino grupė „Ratai“.

Šventėje parke vaikai susitiko su parko namelio Naminuke ir susipažino su visomis Vasaros terasoje vyksiančiomis veiklomis. Visus vasarą į terasą kvies koncertai, edukacijos ir užsiėmimai vaikams, protmūšiai, šachmatų ir šaškių entuziastai, stalo žaidimai, teminiai vakarai.

Tėveliai ir mažieji buvo maloniai nustebinti renginio, kuriame kartu su animaciniais personažais nuotaikingai paminėjo ir pasitiko nerūpestingą vasarą.

Komentarai

Mama    Ket, 2020-06-04 / 14:51
Radviliškio kultūros centrui labai gerai reiktų apgalvoti renginių scenarijus ir personažus. Naminukė - didesnio siaubo ir nesąmonės vaikai nėra matę. Nuobodu, neįdomu, su vaikais šventę išėjome švęsti prie fontano, o ne parke.
Tapka    Pen, 2020-06-05 / 11:45
Radviliškio kc kažkaip stipriai pasiklydęs kažkur anapus pastaruoju metu. Savi kolektyvai nelabai ko gero ir rūpi. repetuoja neaišku dėl ko, nes vizijoje kc ir rajono valdžia jų nelabai mato. Galiu ir klysti, tačiau tokia pastarųjų poros metų pastaba
Tapkai    Šeš, 2020-06-06 / 14:22
Paukšteliai čiulba, kad rajono kolektyvams leis Burbiškyje birželio 23 padėt pasirinkti pinigų. Tulpių šventės nebuvo, samdyt kviestinius bapkių nėra, tai vietiniai "žemo lygio kolektyvai" bus suvaryti dykai koncertuot.
Radviliškietė    Pen, 2020-06-12 / 16:52
Buvom vakar. Vaikams ir jaunimui - baisiau nei baisu. Nejau negalima atrasti tvarkingo, kultūringo, įdomaus vaikams, o ne pačiam sau, peronažo?

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.