Radviliškio miesto J. Basanavičiaus gatvėje asfalto danga bus paklota dar šiemet

Radviliškio r. savivaldybės nuotr.
Kitiems metams numatyti gatvės remonto darbai bus atlikti dar šiais metais.

Šią savaitę kelininkai pradėjo lieti asfaltą Radviliškio mieste esančioje J. Basanavičiaus gatvėje. Nors asfaltavimo darbai buvo suplanuoti atlikti tik kitais metais, tačiau rajono valdžia įsiklausė į gyventojų prašymus ir skyrė papildomai pusę milijono eurų, kad asfaltas butų paklotas šiemet, o gyventojams nebereikėtų kvėpuoti dulkėmis arba vaikščioti per purvynus.

Pasak Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo Gintauto Vičo, galimybė kapitaliai remontuoti J. Basanavičiaus gatvę atsirado po to, kai joje bendrovė „Radviliškio vanduo“ atnaujino vandentiekio ir nuotekų tinklus.

Iš Kelių plėtros ir priežiūros fondo gatvei remontuoti buvo skirti 259 tūkstančiai eurų, likusią sumą, reikalingą darbams atlikti, turėjo surasti pati rajono Savivaldybė iš savo biudžeto. Šiemet buvo planuojama paruošti gatvės pagrindą, o asfaltavimo darbai buvo numatyti atlikti kitais metais.

Iš viso kapitalinis J. Basanavičiaus gatvės, kurios ilgis 773 metrai, remontas kainuos 916 tūkstančių eurų. Gatvės asfalto dangos plotis sieks pusšešto metro. Vienoje gatvės pusėje bus nutiestas pėsčiųjų takas, o kitoje – užvažiuojamasis šaligatvis, ant kurio bus galima statyti automobilius.