Radviliškiečių pergalės respublikinėse neįgaliųjų varžybose

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos nuotr.
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai iš varžybų Raseiniuose parsivežė 13 medalių.

Gegužės 26 dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija dalyvavo respublikinėse neįgaliųjų sporto varžybose, skirtose 770 metų Raseinių miesto gimtadieniui.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai atstovavo 10 sportininkų. Namo parsivežta 13 medalių: 7 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos. Radviliškio sportininkai Petras Rudžianskas, Česlovas Turčinskas, Vytautas Rančys ir Gitana Čepienė tapo čempionais ir buvo apdovanoti aukso medaliais ir čempionų taure. Be šio medalio, G. Čepienė pirmą vietą pelnė krepšinio baudų metimo rungtyje, o šaudymo rungtyje ji buvo trečia. Č. Turčinskas smiginio rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Taikliausias smiginio ir šaudymo rungtyse buvo draugijos narys Marius Matuzevičius. Iš šių varžybų jis parsivežė du aukso spalvos medalius. Gerai sekėsi ir Birutei Tamonienei. Ji, dalyvaudama smiginio ir mini pneumatinio šaudymo rungtyse, užėmė trečią ir antrą vietą. Angelė Šimatonienė antrąją vietą užėmė smiginio rungtyje, o Irena Vilniuvienė baudų metimo į krepšį rungtyje pelnė bronzos medalį.