Radviliškiečiai iš Neįgaliųjų sporto šventės grįžo su pergalėmis

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos nuotr.
Pasvalyje vykusi Neįgaliųjų sporto šventė radviliškiečiams buvo labai sėkminga.

Rugpjūčio 10 dieną devyni Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai dalyvavo Pasvalyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje.

Į Pasvalio kultūros ir sporto parką susirinko apie 200 neįgalių sportininkų iš įvairių Lietuvos ir Latvijos neįgaliųjų organizacijų. Bočios žaidime užsiregistravo 23 komandos.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai atstovavo dvi komandos – moterų ir vyrų. Varžyboms pasibaigus visi 6 žaidėjai pasipuošė medaliais. Vyrai: Petras Rudžianskas, Česlovas Turčinskas ir Vytautas Rančys iškovojo trečiąją vietą, o moterys: Birutė Tamonienė, Angelė Šimatonienė ir Vanda Astrauskienė tapo šių varžybų čempionėmis.

Be šių medalių B. Tamonienė „kopėčių“ rungtyje pelnė aukso medalį, o P. Rudžianskas smiginio ir „kopėčių“ rungtyse užėmė antrąsias vietas. Irena Vilniuvienė krepšinio baudų metimo rungtyje užėmė pirmąją vietą.