
Naujausios
Radviliškio rajono Vilaikių miške, prie akmeninio paminklo, skirto žuvusiems partizanams Adolfui Motiekaičiui-Kleveliui ir Kazimierui Dudai-Labučiui atminti, Sidabravo bendruomenė susirinko į iškilmingą Lietuvos partizanų atminimo ženklo pašventinimo ceremoniją.
Renginys prasidėjo iškilmingu „Tautiškos giesmės“ giedojimu. Po jos dalyviai pagerbė partizanų atminimą tylos minute, buvo pamerkta gėlių ir uždegta atminimo žvakutė. Skambėjo eilės, skirtos kovotojams už laisvę, sustiprinusios iškilmingą nuotaiką.
Po pristatymo visi dalyviai pakviesti kartu nusilenkti istorijai ir tikėjimui – Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Saulius Sausdravas pašventino partizanų atminimo ženklą. Jo žodžiai suteikė renginiui dvasinės prasmės ir stiprybės, primindami, kad mūsų laisvė yra ne tik istorinė, bet ir dvasinė vertybė.