Palaikymo žygis Kuršėnuose

Rengėjų nuotr.
Palaikymo žygyje dalyvavo beveik pusė šimto žygeivių.

Gegužės 15 dieną VšĮ „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ bendruomenės nariai kartu su Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Šiaulių technologijų mokymo centro Kuršėnų skyriaus moksleiviais žygiavo Kuršėnuose, siekdami išreikšti palaikymą Gineso rekordininkei Ajanai Lolat-Pažarauskienei, keliaujančiai per Lietuvą.

Palaikymo žygis, kuriame dalyvavo net 49 asmenys, prasidėjo nuo Kuršėnų pėsčiųjų tilto ir tęsėsi iki Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims. Visus žygeivius, pasiekusius tikslą, pasitiko įstaigos direktorė Virginija Norvaišienė. Ji trumpai pristatė įstaigą, joje teikiamas paslaugas, supažindino su savanorystės galimybėmis.

Susitikimo pabaigoje aptartas Ajanos „Svajonių žygis“.

„Svajonių žygis“ – tai ne tik Ajanos Lolat-Pažarauskienės asmeninė pergalė, bet ir siekis įkvėpti asmenis, turinčius negalią, drąsiai siekti savo tikslų bei parodyti šunų asistentų naudą. Ajanos ryžtas gerokai stipresnis už negalią. Nors ji serga cerebriniu paralyžiumi ir per gyvenimą žengia su ramentais, tai nesustabdė nei nuo Gineso pasaulio rekordo siekimo, nei nuo dabartinės idėjos – leistis į 320 kilometrų „Svajonių žygį“ nuo Šilutės rajone esančių gimtųjų Usėnų iki Druskininkų.