Rozalimo kapinėse vandens bus kitąmet

Redakcijos archyvo nuotr.
Pakruojo rajono savivaldybės vadovai pažadėjo, kad vanduo Rozalimo kapinėse bus jau kitų metų gegužę.

Po „Šiaulių krašto“ publikacijos „Vanduo kapinėse tapo prabanga“ (2020 m. liepos 18 d.) Rozalimo gyventojus pasiekė geros žinios.

Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai, meras Saulius Margis ir administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė raštiškai pažadėjo, kad kitais metais vanduo Rozalimo kapinėse bus.

Meras S. Margis teigė, kad vandens tiekimo kolonėlių įrengimas jau yra suplanuotas, jos kapinėse bus įrengtos iki kitų metų gegužės 1-osios – planuojant kitų metų biudžetą tam bus numatytos lėšos. Lygiai taip pat bus pasirūpinta ir vandens tiekimu Lygumų kapinėse, nes ir dėl to sulaukta gyventojų prašymų.

Klausimas dėl vandens tiekimo Rozalimo kapinėse keliamas ne pirmus metus.

Šių metų pradžioje Rozalimo seniūnijoje vykusioje seniūnaičių sueigoje buvo svarstoma, kaip bendruomenės poreikiams panaudoti papildomai iš biudžeto skirtus 5 tūkstančius eurų. Bendru sutarimu nuspręsta, kad šias lėšas verta investuoti į apšvietimo tinklo plėtimą ir aplinkos tvarkymą.

Rozalimo seniūnas Vytautas Kanišauskas teigė, kad gyventojų nuolat prašoma įvardinti prioritetines problemas, kurias reikia spręsti, ir seniūnaičių sueigoje buvo priimti minėti sprendimai.