Pagerbtos išskirtinės Akmenės krašto moterys

Jono VAPSVOS nuotr.
Pagerbtos tradicinių rinkimų „Metų akmenietė 2022“ laureatės.

Iškilmingame renginyje pagerbtos tradicinių rinkimų „Metų akmenietė 2022“ laureatės.

Nominacijos „Metų mama 2022“ nugalėtoja tapo Vilma Janonė. Moteris savo širdies šiluma, rankų švelnumu ir namų jaukumu dalijasi su pulku savo ir įvaikintų, globojamų vaikų. Ji jau daugybę metų atlieka patį svarbiausią darbą ir vykdo pačią kilniausią misiją – augina Žmogų.

Nominacija „Metų visuomenininkė 2022“ skirta Jūratei Garolienei, Daubiškių bendruomenės pirmininkei. Laureatė darbštumu, ryžtu, sumanumu kuria jaukią aplinką Daubiškių gyventojams, suartino juos į vieną didelę šeimą, įdėjo daug pastangų, kad duris atvertų Daubiškių bendruomenės namai.

„Metų akmeniete 2022“ paskelbta Aromeda Laucienė, Akmenės rajono savivaldybės administracijos direktorė. Vadovė aštuonerius metus dirba šį atsakingą darbą ir svariai prisideda prie Akmenės krašto gerovės bei garsinimo, įsiklauso į gyventojų poreikius, Administracijos veikloje taiko vadybos naujoves. Jos didelio indėlio dėka Savivaldybė pasiekė išskirtinių laimėjimų ir pelnė reikšmingų apdovanojimų.

Tradicinių rinkimų „Metų akmenietė 2022“ tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į moteris, kurios savo darbais, talentais ir atsidavimu prisideda prie gražesnio rytojaus kūrimo.