Nugalėjo turnyro šeimininkai

Aukštelkuose surengtą kaimo pagrindinių mokyklų 5-7 klasių mokinių krepšinio turnyrą užtikrintai laimėjo šeimininkai. Turnyrą aukštelkiečiai skyrė kaimo 455 metų jubiliejui.

Sportiniame renginyje dalyvavo Alksniupių, Aukštelkų, Pakalniškių ir Šaukoto pagrindinių mokyklų komandos. Po pusdienio sportinių aistrų krepšinio aikštelėje paaiškėjo varžybų prizininkai ir nugalėtojai.

Pirmąsias vietas iškovojo Aukštelkų pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos (mokytoja Banga Šaltmerienė). Antrąsias vietas užėmė Šaukoto pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Dalia Balčiūnienė). Trečiąsias vietas pelnė Aukštelkų pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda „Saulėgrąža“ ir Alksniupių berniukų komanda (mokytojas Rimas Gudžiūnas).

Pasak turnyro organizatorių, tokie sportiniai susitikimai padeda kaimo pagrindinių mokyklų mokiniams įgauti varžybinės patirties, pademonstruoti savo gebėjimus bei užmegzti naujus draugiškus santykius.

„Mūsų krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

NUGALĖTOJAI: Aukštelkų pagrindinės mokyklos jaunieji krepšininkai tapo turnyro nugalėtojais. Nuotraukoje – komandos su mokyklos direktoriumi Zigmu Kačinausku ir kūno kultūros mokytoja Banga Šaltmeriene.