Naisiuose skambėjo gongai

Žydrūno BUDZINAUSKO nuotr.
Naisiškiai klausėsi gongų aido ir taip galėjo atsipalaiduoti.

Šiaulių rajono „Naisių vasaros“ teatro ir bendruomenės kultūros namuose asociacija „Naisių bendruomenė“ sukvietė naisiečius į išskirtinį gongų terapijos užsiėmimą.

Susirinkusieji galėjo patirti, kaip garso pasirodymo metu gydomas fizinis, energetinis ir intelektinis kūnas, apvaloma sąmonė, praplečiamos suvokimo ribos. Manoma, kad ši patirtis nuramina stresą, mintis ir perkrauna kūną.

Užsiėmimo metu skambėjo gongai, tibetietiški ir krištoliniai dubenys, monochordas, indėniška meilės fleita ir kiti instrumentai.

Garso sesiją vedęs gongų meistras Artūras – daugkartinis „Menas Būti“ rengiamų seminarų ir garso terapijos mokymų bei „Baltic Gong Camp“ dalyvis – teigia, kad garso sesijos metu žmonės save patiria stebėtojo vaidmenyje, atsisieja nuo ego.

„Giliai atsipalaidavus ateina atsakymai į rūpimus klausimus, atkuriama kūno ir proto energija. Kylantis garso intensyvumas tarytum užgožia nenutrūkstamas mintis. Tuo metu mes stipriai pasikrauname, grįžta laimės ir darnos pojūtis“, – sakė vedėjas.

Pirmą kartą tokį užsiėmimą organizavusi asociacija „Naisių bendruomenė“ vykdo sveikatinimo projektą „Garso terapijos galia“, kuriame įsipareigojo surengti gongų terapijos paslaugą, o projektą finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.