Meškuičiai švenčia didžiąją vasaros šventę

Organizatorių nuotr.
Šiaulių rajono Meškuičių miestelyje visą savaitę vyksta šventiniai renginiai.
Šiaulių rajono Meškuičių miestelyje visą savaitę vyksta didžiosios Meškuičių vasaros šventės renginiai.

Pirmadienį vyko Juodojo kaspino dienos minėjimas bei renginys „Pavakarys skambant gitarai“.

Trečiadienio vakarą Meškuičių kultūros namuose pristatyta Zofijos Šateikienės knyga „Mano atsiminimai“ ir Algirdo Kontrimo fotodarbų paroda „Čia mūsų namai“.

Z. Šateikienė pasidalijo įdomiais pasakojimais, šmaikščius nutikimais iš savo gyvenimo. Meškuičių gimnazijos direktorius A. Kontrimas sakė, kad paroda, parengta gimnazijos mokinių ir tėvų lėšomis, yra tęstinis projektas apie mažus kaimus, iš kurių vaikai vyksta į Meškuičių gimnaziją.

Ketvirtadienio popietę Meškuičių gyventojai rinkosi į Kultūros namus, kur pristatytas Meškuičių bendruomenės sveikatingumo projektas. Projekto rengėja – Danutė Navickienė.

Sveikos gyvensenos patarimais ir receptais dalijosi „Pirmo šaukšto“ akademijos įkūrėja, subalansuotos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė. Renginyje buvo demonstruojama, kaip sveikai ir greitai pasigaminti visaverčius patiekalus. Edukatorė atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus ir dalijosi patarimais, kaip ilgai ir sveikai gyventi, virtuvėje užtrunkant ne ilgiau nei 20 minučių.

Vakare Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro (ŠRSKC) Meškuičių filialo kultūros darbuotojos pakvietė į filmo „Mamma Mia! Here we go again“ peržiūrą.

Renginiai Meškuičiuose tęsis visą savaitgalį.