Mero taurė atiteko „Pavenčių“ komandos krepšininkams

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Tradiciniame turnyre Šiaulių rajono savivaldybės mero taurei laimėti stipriausia pripažinta Kuršėnų krepšinio komanda „Pavenčiai“.

Įpusėjus Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos varžyboms, surengtas tradicinis keturių komandų turnyras Šiaulių rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Turnyre susitiko keturios stipriausios rajono lygos komandos. Tai analogiškas turnyras LKL Karaliaus Mindaugo taurei laimėti.

Kuršėnuose vykusioje sporto šventėje dalyvius sveikino Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Čeponis, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė.

Pirmajame pusfinalyje lygoje pirmaujantis Toločių „Pravalturas“ rezultatu 84:62 įveikė Gruzdžių komandą, o Kuršėnų „Pavenčiai“ laimėjo prieš „Kuršėnų senukų“ krepšininkus 83:61.

Pertraukoje tarp pusfinalių ir finalų surengtas „Snaiperio“ konkursas, kuriame panoro dalyvauti net 18 žaidėjų. Į finalą patekęs Aurelijus Jančenko iš Toločių „Pravalturo“ komandos surinko 21 tašką ir tapo „Snaiperio“ konkurso nugalėtoju.

Mažajame finale pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau „Kuršėnų senukų“ komanda įrodė savo pranašumą prieš „Gruzdžių“ krepšininkus 106:77 ir pasidabino bronzos medaliais.

Finale Kuršėnų „Pavenčiai“ po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą, nugalėjo Toločių „Pravalturo“ krepšininkus rezultatu 98:95 ir laimėjo 2024 metų Šiaulių rajono savivaldybės mero taurę, kurią įteikė pats Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Gintaras Kukanauskas („Pavenčiai“).

Turnyrą parengė ir puikiai vedė Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis.