Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas atkeliauja į Joniškį, Pakruojį ir Radviliškį su jubiliejiniu turu „Dviese gondoloje. Jau 15 metų!”

gondola
Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje!

Kur tik jie nuvyksta, ten iš karto gimsta šventė! Jų nepaprastas gebėjimas bendrauti su publika, subtilus humoro jausmas sukuria betarpišką atmosferą, kuri kiekvienam žiūrovui leidžia pasijusti koncerto dalimi – ploti, dainuoti, šokti ir nubraukti juoko ašarą kartu su mylimais dainininkais. Neseniai uždainavus Venecijoje garsiąją „O sole mio“ ir pamačius, kaip publika yra pasiilgusi jų atliekamų dainų, atlikėjai nusprendė ryžtis ir 15 metų bendro dainavimo proga pakeliauti po Lietuvą. Nepraleiskite progos apsilankyti neužmirštamame vakare, kartu su šmaikščiųjų scenos bičiulių dainomis bent mintimis paplaukioti Venecijos kanalais, grožėtis lietuviškomis dainomis, įspūdingiausiais operetės duetais.

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Beata Vingraitė (pianinas)

Jei norite bent valandėlei pabėgti nuo kasdienybės ir pasikrauti teigiamų emocijų, šis vakaras kaip tik Jums!

Laukiame Jūsų kovo 26 d. 18 val. Joniškio kultūros centre, kovo 27 d. 14 val. Pakruojo kultūros centre bei tą pačią kovo 27 dieną 18 val. Radviliškio kultūros centre. Bilietais prekiaujame kultūros centrų kasose bei portaluose www.ticketmarket.lt ir www.bilietai.lt. Renginiai vyks laikantis aktualių LR Vyriausybės reikalavimų renginiams.

Organizatorių inf.