Kviečia po Radviliškio kraštą keliauti virtualiai

Radviliškio TIC nuotr.
Radviliškio rajono savivaldybės viešosios biblioteka gyventojus kviečia į virtualią ekskursiją po Radviliškio kraštą.

Anot Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turizmo informacijos centro, pasirinkti norimą kelionės kryptį padės virtualus žemėlapis, jame esantys aktyvūs taškai nukreips į norimo aplankyti objekto 360 laipsnių nuotraukas. Pastarosios leis pasivaikščioti po muziejus, iš arti apžiūrėti išorės ir vidaus ekspozicijas, sužinoti daugiau informacijos apie objektą, pasiklausyti garsinių įrašų, pasigrožėti nuostabia gamta ir mažąja medine architektūra.

Šioje virtualioje kelionėje galima rasti ir vaizdo pristatymus, supažindinančius su etninę kultūrą puoselėjančių įstaigų edukacine veikla bei su krašto tautodailininkų kūryba.

Suteikiama galimybė apžvelgti objektus iš paukščio skrydžio, pasiklausyti aktoriaus įgarsintų pasakojimų.

Šis virtualus turas yra Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos įgyvendinto projekto „Virtualus turas „Radviliškio krašto etnokultūros keliu“ rezultatas.

Turas skirtas Lietuvos ir užsienio vartotojui susipažinti su Radviliškio krašto etnokultūrines tradicijas puoselėjančiomis įstaigomis, rajono tautodailininkais, kūrėjais, autentiškais jų rankų darbo meno kūriniais. Šiuo projektu siekta prisidėti prie nykstančių liaudies meno tradicijų gaivinimo, jų, taip pat regiono savitumo išsaugojimo ir jo garsinimo.