Kuršėnus drebino 250 motociklų griausmas

Šventės akimirka.
Auksinis ruduo pažymėtas dar vienu įspūdingu renginiu Kuršėnuose: praeitą savaitgalį Kuršėnų centrą sudrebino Šiaulių apskrities baikerių sezono uždarymo šventė. Per 250 galingų motociklų suvažiavo į Lauryno Ivinskio aikštę. Tiek motociklų vienoje vietoje kuršėniškiai dar nebuvo matę.

Renginio vedėjai Kuršėnų baikerių klubo „Biesa MCC“ atstovai Valdemaras Mitkus ir Egidijus Jankus pasidžiaugė tokiu baikerių aktyvumu, o renginio pradžioje pakvietė tylos minute pagerbti į amžinybę išėjusius „plieninių žirgų“ brolius.

Su baikerių sezono uždarymo švente susirinkusiuosius pasveikino pats motociklu „Harley-Davidson“ atvykęs Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.

„Graži šventė – suvažiavo baikeriai ne tik iš Šiaulių rajono, bet ir iš Šiaulių miesto, kitų šalies vietų. Be galo malonu, kad populiarinami motociklai, yra pavyzdys, kaip baikeriai gali būti susitelkę, vieningi, organizuoti,“ – kalbėjo Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Šventės metu buvo galima pasėdėti ant norimo motociklo, nusifotografuoti, o taip pat organizuotos netradicinės rungtys.

„Stengiamės, kad iš renginio būtų ką atsiminti“, – kalbėjo vienas iš šventės organizatorių „Biesa MCC“ klubo atstovas Valdemaras Mitkus.

Baikerių klubas „Biesa MCC“ Kuršėnuose gyvuoja jau keturis metus ir turi 17 narių.

Ankščiau Šiaulių apskrities baikeriai sezoną baigdavo tradiciniu rajono apvažiavimu, o šį kartą kuršėniškių baikerių pasiūlymas organizuoti šventę Kuršėnuose buvo priimtas ir jis pasiteisino.

Baikerius ir kuršėniškius linksmino kauniečių roko grupė „Brownie bakers“. Šventės organizatoriai dėkingi Šiaulių rajono savivaldybei, Savivaldybės Kultūros centrui ir kitiems rėmėjams prisidėjusiems prie renginio organizavimo. Tikimasi, kad toks renginys taps tradiciniu.