Kuršėnuose jau sužibo Kalėdų eglė

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Kuršėnuose vyko Kalėdų eglės įžiebimo šventė.

Gruodžio 7-ąją Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, įžiebta Kalėdų eglė, kuri kuršėniškius ir miesto svečius pasitinka drauge su puošniais elniais, šventinę nuotaiką kuriančiu kalėdiniu traukinuku. Pilnutėlę švenčių laukiančių žmonių aikštę pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, šventėje dalyvavo Tarybos nariai, seniūnaičiai, bendruomenių atstovai, įstaigų, įmonių darbuotojai, gausus būrys jaunimo. Susirinkusius linksmino „Linksmasis lagaminas“ animatoriai.

Kalėdoms išpuošta Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštė kvepėjo kava ir pyragaičiais – šventėje veikė mugė, kur buvo galima įsigyti ne tik karštos kavos, užkandžių, bet ir įvairių suvenyrų. O mažiesiems buvo surengta šauni pramoga – vėžino kalėdinis traukinukas.

Šventė vyko ir prie Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro, amfiteatre.

Eglutės įžiebimo šventėje koncertavo pop grupė „Dar“, o Kuršėnų danguje suspindo šventiniai fejerverkai.

Eglutės įžiebimas – tik šventinių renginių pradžia. Visame Šiaulių rajone iki pat Naujųjų vyks šventiniai koncertai, kūrybinės dirbtuvėlės. Nuo gruodžio 17 d. Kuršėnų kultūros centro amfiteatre kasdien vyks susitikimai su Kalėdų Seneliu, o kultūros centro amfiteatre veiks karuselė.

Iki gruodžio vidurio šventinės eglės sušvis visuose rajono miesteliuose ir kaimuose.