Kuršėnų baikeriai atšventė gimtadienį

Organizatorių nuotr.
Kuršėnų baikerių klubas atšventė savo 5-ąjį gimtadienį.

Paskutinįjį gegužės savaitgalį paminėtas Kuršėnų baikerių klubo „Biesā“ 5 metų gimtadienis.

Šventinį renginį pradėjo 60 Šiaulių rajono ir kitų miestų svečių motociklininkų, išvykusių į motoralį „Motoakis“. Motoralio dalyviai turėjo aplankyti kuo daugiau iš 21 rajono objekto, kuriuose laukė pasiruošę savanoriai.

Kad kelionė taptų žaismingesnė ir įdomesnė, dalyviai kiekviename objekte galėjo sužaisti žaidimą kortomis „Akis“ ir pasivaržyti dėl įsteigtų prizų. 100 eurų „Viada“ dovanų kortelių ir knygų „Šiaulių krašto padavimai“ laimėjo daugiausiai surinkęs taškų (458 taškai) Julius Daunys, o paguodos prizus pelnė Vygandas Milieška (426 taškai) ir Vidmantas Pikelis (401 taškas). Šie trys vyrai buvo vieninteliai, įveikę visą maršrutą pagal parengtą žemėlapį ir aplankę visus objektus.

Dar vienas prizų komplektas įteiktas techniškiausiems: 7 kartus po „Akį“ surinko ir vertingą prizą pelnė Linas Domeika, o paguodos prizai atiteko Andriui Česnauskui ir Arnui Zemeliauskui, jie surinko po 6 akis.

Po pirmą kartą organizuoto ralio Šiaulių rajone „Biesā“ baikerių klube laukė griausminga gimtadienio šventė. Viso vakaro metu vyko rankų lenkimo rungtys. Konkursų metu išaiškinti gražiausių tatuiruočių ir barzdų savininkai, o svečiai sulaukė įspūdingų grupių „Brownie Bakers“ ir „Svaras 409“ pasirodymų bei diskotekos su DJ „Saidis“ iki paryčių. Sočiu maitinimu ir gėrimais pasirūpino „313 Group“ iš Telšių.