Kuršėniškis abiturientas laimėjo konkurse apie Lietuvos kariuomenę

Nuotr. iš Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos feisbuko paskyros
Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientas Kęstutis Kaminskas – konkurso apie Lietuvos kariuomenę laimėtojas. Kęstučio mokytojas – Rolandas Tamošaitis.
Jau 26 kartą Lietuvoje vyko viktorina-konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Šiemet sėkmės lydėjo Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnaziją. Pirmą kartą per visą konkurso gyvavimo istoriją pirmąją vietą laimėjo Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientas Kęstutis Kaminskas.

Pirmiausia, reikėjo laimėti atranką savo mokykloje, po to varžytis Lietuvos ture – nuotoliniu būdu atsakyti į 40 sudėtingiausių klausimų apie Lietuvos istoriją, jos kariuomenę. K. Kaminskui Lietuvos ture varžantis su kitų Lietuvos švietimo įtaigų atstovais pavyko surinkti 38 taškus ir jis buvo atrinktas tarp 30 geriausiųjų, kurie pakviesti į Vilnių, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, dalyvauti finaliniame ture. Ir čia Kęstutis pasirodė puikiai, o patekęs į finalą tarp šešių geriausiai savo žinias parodžiusių Lietuvos moksleivių, užėmė I vietą.

K. Kaminską ir jo istorijos mokytoją Rolandą Tamošaitį su pergale sveikino Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus ir Lietuvos kariuomenės aukščiausiasis vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

K. Kaminsko svajonė – įstoti į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją.