Kairiuose įgyvendintas pavyzdinis projektas

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Įgyvendinant projektą naujame priestate sumontuota ir nauja įranga.

Šiaulių rajone Kairiuose UAB „Šiaurės banga“ sėkmingai įgyvendino vietos projektą „UAB „Šiaurės banga“ skalbimo paslaugų plėtra“ . Įmonę aplankė rajono meras Antanas Bezaras ir asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ vadovas Povilas Zaveckas. Asociacijos vadovas įteikė Įmonės direktoriui Egidijui Rimui „Šiaulių rajono VVG“ pažymėjimą apie sėkmingai įgyvendintą projektą, kurio metu pastatytas skalbyklos priestatas bei nupirkti ir sumontuoti nauja skalbimo, džiovinimo bei kita smulkesnė įranga, sukurtos naujos 8 darbo vietos.

Skalbykla dabar teiks dvi paslaugas. Tai darbo rūbų skalbimas bei priežiūra, spintelių jiems nuoma ir patalynės, rankšluosčių, staltiesių skalbimas. Procesai yra visiškai automatizuoti. Iš viso skalbykloje dirba 26 darbuotojai.

Įmonės direktorius Egidijus Rimas papasakojo, jog yra sukurta jaunų specialistų komanda, kuri rūpinasi įmonės plėtra, verslo klientų paieška, tiekimu, paslaugų marketingu ir kitais reikalais. Kiti darbuotojai turi darbininkiškas profesijas.

Bendra projekto vertė yra per 160 tūkstančių eurų, iš jų 75 tūkstančiai skirti per asociaciją „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“.

„Projektas labai pavykęs ir mes bandysime jį pristatyti respublikiniam konkursui, kaip vieną iš labiausiai pasisekusių projektų,“ – džiaugėsi Povilas Zaveckas.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras buvo išreiškė viltį, kad, karantinui pasibaigus, tie tautiečiai, kurie grįžo iš užsienio ir matė kaip ten dirba vidutinės ir smulkios įmonės, norės investuoti gimtinėje ir pradėti savo verslą Šiaulių rajone.