Jonines šventė nuo pat ryto

Šeštadienį prie Klovainių karjerų vykusioje „Joninių savaitgalio fiestoje“ ne tik sveikinti Jonai ir Janinos: čia netrūko varžybų, konkursų, atrakcijų.

Žvejams varžybos ir nominacijos

Šventė prasidėjo anksti rytą žvejų varžybomis, kuriose savo sėkmę išbandyti panoro 29 meškeriotojai. Nuo suaugusiųjų neatsiliko ir šeši vaikai: jie, kaip ir kiti varžybų dalyviai, prieš savaitę buvo išsirinkę vietas žvejybai ir visą šį laiką pašarais „viliojo“ žuvis.

Po kelių valandų paaiškėjo ir žvejybos rezultatai: iš viso sugauta 9 kilogramai 302 gramai žuvies.

Suaugusiųjų grupėje pirmoji vieta atiteko Aurelijui Prikockiui. Jo laimikis svėrė kilogramą ir 702 gramus. Antrąją vietą pelnė Paulius Grigaliūnas (1,450 kilogramo), trečiąją – Vaidas Žvirblis (1,391 kilogramo).

Vaikų iki 16 metų grupėje labiausiai pasisekė Tomui Jaroševičiui, sugavusiam per septynis šimtus gramų žuvų. Prizines vietas pelnė ir jaunieji žvejai Linas Katilius bei Tomas Lekas.

Nugalėtojams įteikti piniginiai laimėjimai. Varžybas stebėję žmonės žvejams skyrė specialiąsias nominacijas. Aurelijui Adomaičiui atiteko „Azartiškiausio žvejo“, o Jonui Tankūnui – „Vyriausio žvejo“ nominacijos. Donatas Mikalonis pelnė „Gausiausio laimikio“, o Tomas Lekas „Didžiausios žuvies“ nominacijas. Matas Višniauskas tituluotas simpatiškiausiu, o Tomas Žvirblis – jauniausiu žvejais.

Po varžybų visi renginio dalyviai ragavo Zenonos Kleinienės, Vaidos Šeižės, Kristinos Špakienės ir Jūro Grigaliūno virta žuviene.

Sveikinimai, varžybos

Vaikai varžėsi linksmosiose varžybose. Pušyne akies taiklumą ir rankų miklumą išmėgino dažasvydžio kovų mėgėjai.

Gana sudėtingoje slalomo trasoje varžėsi 15 vairuotojų. Ją greičiausiai – per 1,58 minutes – įveikė Remigijus Giedraitis. Nuo laimėtojo vos atsiliko Gintautas Rutkauskas ir Laimutis Vaitiekūnas.

Pirmą kartą surengtose tinklinio varžybose dalyvauti panoro 15 komandų. Jas laimėjo „Mokytojų“ komanda. Antrąją vietą užėmė „Petrašiūnai“. Trečia liko „Laipuškių jaunimo“ komanda.

Vakare pasveikinti Jonai ir Janinos, Rasos. Varduvininkų galvos papuoštos ąžuolų vainikais, jiems skirta muzikinė dovana.

Linksmybės tęsėsi prie laužo. Vidurnaktį drąsiausios moterys ir merginos varžėsi šlapių marškinėlių konkurse.

„Joninių savaitgalio fiestą“ organizavo Klovainių bei Laipuškių bendruomenės, kultūros darbuotojai.

„Pakruojo krašto“ inf.

Vidos GRIGALIŪNIENĖS nuotr.

ŽVEJYS: Tomas Žvirblis pelnė jauniausio žvejo nominaciją.

LAIMIKIS: Aurelijaus Prikockio (kairėje) laimikis svėrė daugiausiai.

VARŽYBOS: Vaikai savo jėgas išmėgino linksmosiose varžybose.

TINKLINIS: Pirmą kartą per Jonines surengtose tinklinio varžybose dalyvavo penkiolika komandų.