
Naujausios
Jaunasis chemikas tapo prizininku Brianske
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos vienuoliktokas Linas Šepkauskas tarptautinėje moksleivių mokslinėje praktinėje konferencijoje „Pirmieji žingsniai į mokslą“ Brianske (Rusija) paskelbtas prizininku.
Akmeniškis už chemijos sekcijoje pristatytą tiriamąjį darbą „Nuotekų dumblo ir bioskaidžių atliekų komposto kokybė“ apdovanotas medaliu ir garbės raštu.
Konferencijos dalyvių darbus vertino ir klausimus teikė Briansko universitetų dėstytojai ir mokyklų mokytojai.
Į konkursą buvo atrinkta 140 mokinių tiriamųjų darbų daugiausiai iš Rusijos, taip pat iš Baltarusijos. Akmenės rajono atstovai ne pirmi metai kviečiami, kadangi su Briansko kraštu palaikomi kultūriniai ryšiai.
Kita Ramučių gimnazijos atstovė Rebeka Žebrauskaitė pristatė tiriamąjį darbą „Vitamino C nustatymas augalų sultyse“ biologijos sekcijoje.
Iš viso konferencijos dalyviai varžėsi 14-oje sekcijų.
„Krašto žinių“ inf.
Vytauto RUŠKIO nuotr.
Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos vienuoliktokui Linui Šepkauskui padėjo parengti tiriamąjį darbą tarptautinei moksleivių mokslinei praktinei konferencijai Rusijoje ir ten lydėjo jo mama pedagogė Vaidilutė Šepkauskienė.